ferdakaptan

Mavi Yolculuk ve Yelken Eğitimi

GENEL BİLGİ

PROGRAM : 

C.TESİ SAAT 14.00 TEKNEYE KATILIŞ - CUMA 17.00 SON LİMANA DÖNÜŞ - C.TESI 08.00 TEKNEDEN AYRILIŞ

 

Bu program gün ve saatleri değiştirilemez; Unutmayin ki , bir hafta önce gezi yapan misafirlerimiz , teknenin size hazirlanabilmesi için , bu zamanı size verdiler. Sizde sonraki haftanın misafirlerine bu zamanı vermelisiniz.

 

 • YURTİÇİ TURLARIMIZA BODRUM veya BİTEZ'den BAŞLIYOR ve BİTİRİYORUZ.YUNAN ADALARI TURLARINA GÜMRÜK İŞLEMLERİNİ YAPMAK ÜZERE BODRUM VEYA TURGUTREİS VEYA YALIKAVAK LİMANLARINA UĞRAYARAK DEVAM EDİYORUZ . FARKLI LİMANLARDAN veya TEK YÖN TUR İSTEKLERİNİZ TEKNENİN DİĞER LİMANA GİDİŞ ve DÖNÜŞÜ İÇİN GEREKEN ZAMANIN ve YAKIT MASRAFLARININ KARŞILANMASI KAYDIYLA GERÇEKLEŞTİREBİLİR. GENELDE ;3-5 GÜNLÜK TUR İSTEKLERİNİZ DE NE YAZIK Ki HAFTALIK BEDELİ ÖDEMELİSİNİZ.ANCAK "son dakika rezervasyonlarinda"İNDİRİMLİ FİYAT UYGULANABİLİR.

 

 • HAFTA İÇİNDE EN AZ BİR KEZ KUMANYA VE KULLANMA SUYU TEMiNi VE AKüLERIMiZiN ŞARJI iÇİN BİR GECE KÜÇÜK BALIKÇI LİMANLARI VEYA RESTORAN İSKELELERİNDE KALIYORUZ.
   

 • HAFTA BAŞINDA SİZE TEKNEYİ TAM DOLU DEPO YAKIT İLE TESLİM EDIYORUZ,CUMA AKŞAMÜSTÜ LİMANA GİRMEDEN ÖNCE YAKIT İSKELESİNE YANAŞARAK BİRLİKTE DOLDURUYORUZ.

 

 

 

 • TEKNEDE KAPTAN DIŞINDA PERSONEL BULUNMAMAKTADIR , BU NEDENLE:

  • YEMEK YAPIMI,SERVİSİ,TOPLANMASI,TEMİZLİĞİ,VE DİĞER TEMIZLİKLER SİZ MİSAFİRLERİMİZCE YAPILIR,KAPTAN SİZLERİN YARDIMCISIDIR.

  • TEKNE VE YELKEN KULLANIMI,LİMAN VE KOYLARA YANAŞMA SIRASINDA, DEMİR ATMA-ALMA,HALAT BAĞLAMA-ÇÖZME SIRASINDA SİZLER KAPTANINIZIN YARDIMCISINIZDIR.

 

 

 

 

 • BU KONUDA KAPTANINIZ BİLGİ ve DENEYİMLERİNİ SİZE AKTARMAKTAN ZEVK ALACAKTIR.DİLERSENİZ MOTOR VEYA YELKEN SEYİRİNDE BİZZAT TEKNEYİ KULLANARAK LİMAN VE KOYLARA YANAŞIP AYRILARAK BİLGİ ve DENEYİMLERİNİZİ ARTTIRABİLİRSİNİZ. BU HİZMET İÇİN ÜCRET TALEP ETMİYORUZ.

 

 

 

 • BU KONUDA SİZi ÇALIŞMAKTA OLDUĞUMUZ FİRMALARA YÖNLENDİREREK DİREK TEMASINIZI SAĞLAYABİLİRİZ. EĞER KENDİ ARACINIZLA GELİYORSANIZ,TEKNEYE VARIŞ SAATİNİZLE İLGİLİ BİZİ BİLGİLENDİRİNİZ.

 

 

 

KAPTANIZLA DİREK TEMASA GEÇEREK KUMANYA LİSTESİ TALEP EDİNİZ .

 

 • BU KONUDA DA SİZE METRO-MİGROS-KİPA BENZERİ FİRMALARI TAVSİYE EDİYORUZ. İNTERNET ÜZERİNDEN SİPARİŞİNİZİ BİR GÜN ÖNCEDEN VEREBİLİR,ÜCRETSİZ SERVİS HİZMETİNDEN YARARLANARAK TUR BAŞLANGIÇ SAATİ OLAN C.TESİ 14.00 de TEKNEDE OLMASINI SAĞLAYARAK ZAMAN KAYBINI EN AZA İNDİREBİLİRSİNİZ.

 

 • KAPTANINIZIN DA TÜKETECEĞİ HER TÜRLÜ KUMANYA SİZ MİSAFİRLERİMİZ TARAFINDAN TEMİN EDİLİR.DİĞER BİR ÇOK FİRMA TEKNELERİNİN AKSİNE ,BİZ TEKNEMİZDE 3 DAMACANA İÇME SUYU VE GENEL TEMİZLİK MALZEMELERİNİ BULUNDURUYORUZ. KURU KUMANYA ve İÇECEKLER DIŞINDA KALAN TAZE SEBZE ve MEYVA ALIŞVERİŞLERİNİZİ MAX. 3 GÜNLÜK OLARAK YAPINIZ, ARA LİMANLARDA KUMANYA TAKVİYESİ YAPIYORUZ, ALIŞVERİŞİNİZİ BUNA GÖRE DÜZENLEYİNİZ.

TEKNEDE YAŞAM ve İŞBÖLÜMÜ :

TEKNE KULLANMA MANEVRA ve YELKEN EĞİTİMİ:

TRANSFER :

KUMANYA TEMİNİ :

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now